Zobrazit vše ve dne 14. 3. 2020

Speaking Simulator aneb jak s plechovou hubou zaujmout člověka

Poznejte jaké to je zapadnout do společnosti jako robot v přestrojení za člověka! Prožijete si pohovor, rande, svatbu, i prezidentský proslov!

EA nechává své zaměstnance pracovat z domova

Společnost Electronic Arts reaguje na situaci ohledně šíření nového typu koronaviru. Všem svým zaměstnancům důrazně doporučila pracovat z domova.

Střílečka Valorant prezentuje Viper a Phoenixe

Bezplatná first-person střílečka od tvůrců League of Legends představuje možnosti dvou hrdinů. Co dokáže Viper a Phoenix?

INDIAN SHOWTIME Epizoda S4E8

E3 zrušena, Horizon Zero Dawn na PC a WarZone je tady

Už je čas panikařit? S Indian Showtime můžeme alespoň panikařit společně! Akce se ruší, doba je zlá, ale to nás nezastaví probrat největší události posledních týdnů.

Zaměstnanec Nintenda se nakazil koronavirem

Koronavirem se nekazil i zaměstnanec Nintenda, který byl v kontaktu s ostatními. Společnost a další herní velikáni zavádí bezpečnostní opatření a posílají své zaměstnance domů.

V Ultimate Fishing Simulator 2 si zarybaříme na počítačích i konzolích

Známe podrobnosti ohledně Ultimate Fishing Simulator 2 včetně toho, kdy bude spuštěn v předběžném přístupu na PC. Nebudeme muset čekat dlouho.

Super Mega Baseball 3 dorazí na Steam a konzole příští měsíc

Za měsíc vyjde třetí díl Super Mega Baseball, který přinese hlubší simulaci, různé herní režimy, včetně jednoho úplně nového, a propracovanější grafiku.