V rámci IGN Fan Festu 2023 se připomenula dobrodružná retro-futuristická hra na motivy kultovního románu světoznámého autora Stanisława Lema. The Invincible vytváří polské studio Starward Industries a během letošního roku vydá 11 bit studios na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Dále tady máme nový gameplay trailer na kooperativní first-person střílečku Starship Troopers: Extermination. Ta je inspirovaná kultovním filmem z roku 1997 a vyzve 12 hráčů, aby se společně bránili ohromné přesile nebezpečných brouků.

Gameplay trailer z Xbox Series X verze Valheimu zase hlásí, že tenhle survival se na konzole od Microsoft dostane 14. 3. 2023. Ve stejný den dorazí také do Xbox Game Passu a do průzkumu nehostinného severského světa se budete moci vydat sami, případně v doprovodu až devíti hráčů.

Pokračujeme temným trailerem na příběhovou adventuru The Expanse: A Telltale Series zasazenou do univerza populárního sci-fi seriálu. Následuje ukázka z prvního dodatečného balíčku pro Not for Broadcast, jmenuje se Live & Spooky a bude dostupný od 23. 3. 2023. A končíme stylovou a zběsilou PvP střílečkou Friends vs Friends, jež má mechaniku deck-buildingu. Vyjít má brzy na PC a konzole.