Po necelých čtyřech letech přichází pokračování velmi kladně hodnoceného sci-fi thrilleru Deliver Us The Moon. Jmenuje se Deliver Us Mars a z propagačních materiálů může připomínat dobrodružství Lary Croft. Jen by se známá archeoložka musela přesunout na rudou planetu.

„Deliver Us Mars je atmosférická sci-fi adventura, ve které se vydáte na napínavou misi s vysokými sázkami, jejímž cílem je zachránit lodě kolonie ARK ukradené záhadnou organizací Outward,“ dočteme se v oficiálním popisku. Titul má přinést strhující zážitek ze života astronautů. Prozkoumat máte nové hranice deset let po misi Fortuna z předchozího dílu. Lidstvo je na prahu vyhynutí více než kdy předtím.

„Po záhadném nouzovém volání z Marsu se nejmladší pozemská astronautka Kathy Johansonová připojí k lodi Zephyr a její posádce na poslední misi: zachránit lodě kolonie ARK, které ukradla záhadná organizace Outward, a spolu s nimi zajistit přežití lidské rasy. Vy vstoupíte na palubu lodi Zephyr a vydáte se na cestu ze Země na povrch Marsu. Čeká vás drsný a nelítostný terén, který musíte překonat, abyste objevili tajemství, jež sobě zanechala organizace Outward.“

Použijte mozek i sílu a překonejte tak psychické i fyzické výzvy, najděte kolonii ARK a odhalte motivaci těch, kteří stojí za tísňovým voláním, které vás sem přivedlo,“ dodává tisková zpráva.

Deliver Us Mars má od hráčů spíše kladné recenze. Hra je dostupná pro PC a poslední dvě generace konzolí PlayStation a Xbox.