Codemasters oznámili Game of the Year edici své hry DiRT Rally 2.0, která byla BAFTA Games Awards 2020 vybrána jako nejlepší závodní hra roku. Již 27. 3. se bude ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One prodávat kompletní edice. Ta zahrne původní hru, první až čtvrtou sezónu s různými vozidly a lokalitami a nový bonusový obsah oslavující kariéru Colina McRaea. Majitelé Deluxe Edition nebo jakéhokoli Season balíčku získají tento bonusový obsah zdarma, stáhnout si ho budou moci od 24. 3.

DiRT Rally 2.0 GOTY je kompletní edice, která nabízí to nejlepší z rallye a rallycrossu, včetně 81 aut a 26 lokalit. Zatímco ve Flat Out balíčku, který připomíná kariéru Colina McRaea, se dostanete do nové skotské oblasti Perth and Kinross, kde na vás čeká 12 nových tras, Subaru Impreza S4 Rally a Subaru Legacy RS a 40 scénářů. Připravit se máte na celou řadu výzev, které prověří vaše jezdecké schopnosti, včetně penalizací, poškození a mechanického selhání.

„Po dvanácti měsících spolupráce s naší komunitou a vylepšování Dirt Rally 2.0 je skvělé mít kompletní edici pro stávající fanoušky i nové hráče DiRT,“ řekl Ross Gowing, vedoucí vývoje DiRT Rally 2.0. „Vydání balíčku Colin McRae Flat Out je třešničkou na dortu a perfektní způsob, jak uzavřeme kapitolu DiRT Rally 2.0, abychom se soustředili na budoucí rallye,“ dodal.