Survival Daymare: 1998 bude mít pokračování, respektive prequel nazvaný Daymare 1994: Sandcastle. V něm se vrátíte do Idaho v kůži Dalily Reyes, bývalé vládní špionky, která nyní slouží jednotce H.A.D.E.S. Připravit se máte na skutečný horor. Ten je nadále inspirován druhým dílem série Resident Evil.

Dalina vstoupí do nejmodernějšího experimentálního výzkumného centra ve Spojených státech amerických. V temnotě pustých labyrintových hlubin vojenského výzkumného centra na vás čeká něco děsivého a smrtícího. Naštěstí budete mít k dispozici jedny z nejinovativnějších a technologicky vyspělých zbraní všech dob, abyste mohli čelit neviděným tvorům, zatímco budete procházet řadou děsivě působících prostředí.

Vývojáři z italského studia Invader Games lákají na dokonalou kombinaci nelítostných a smrtících nepřátel, hardcore akční herní mechanismy, environmentální hádanky, mrazivý soundtrack, spoustu průzkumu a masivní dávku koncentrovaného hororu. „Žádné místo není bezpečné, zvláště když vás pronásledují vaše noční můry,“ dodávají.

Daymare 1994: Sandcastle vyjde v roce 2022 na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 a PS5.