Zobrazit vše ve dne 22. 5. 2022

Projekt Palianytsia je prostředníček Rusku od tvůrců Sherlocka Holmese

Studio Frogwares se sídlem v Kyjevě a kancelářích v irském Dublinu oznamuje novou hru. Tvůrci detektivních akcí Sherlock Holmes Chapter One a The Sinking City připravují projekt Palianytsia.

Vývoj akce S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl pokračuje

Ukrajinské studio GSC Game World je stále relativně potichu, avšak vývoj druhého Stalkera po přesunu vývojářů do České republiky pokračuje. Očekávat lze i bohaté nastavení obtížnosti.

Odplata Hidea Kojimy za vyzrazení Death Stranding 2

Před pár dny Norman Reedus v jednom rozhovoru potvrdil vývoj pokračování Death Stranding. Hideo Kojima na to o víkendu zdánlivě reaguje v záhadném tweetu s odplatou.

Procházka po Bradavicích a Prasinkách v Hogwarts Legacy

Chybět nemůže procházka po areálu Bradavic. Dále kouzelnická vesnice Prasinky, krajina v okolí školy a další známá prostředí z filmů a knížek s Harrym Potterem.

Assassin's Creed Origins a For Honor zavítají do Game Passu

Po skvělé květnové nadílce, které vévodí Sniper Elite 5, Jurassic World Evolution 2, Farming Simulator 22 a Hardspace: Shipbreaker, přicházejí první informace o té nadcházející.

Obrázky ze Saints Row, které má přinést nejlepší možnosti pro přizpůsobení

Z bláznivého světa bláznivé akce Saints Row přicházejí nové obrázky, které ukazují různorodé hlavní hrdiny. V restartu této série si totiž vytvoříme vlastního protagonistu.

Také roztomilé dobrodružství Tchia odloženo

Opět se nám množí odložené hry. Na rozrůstající seznam se přidává dobrodružná akce Tchia. Studio Awaceb mělo původně v plánu vydat hru na jaře letošního roku. To už ale vývojáři nestíhají.