Zobrazit vše ve dne 2. 5. 2022
90VTEŘIN Epizoda S8E31

Daniel Vávra ovlivnil nové Elder Scrolls?!

The Elder Scrolls VI bude bez draků, pirátské Skull & Bones vyjde na podzim, známe název nového Call of Duty a víme, jak dlouho budeme čekat na nový Fallen Order. To je vydatných 90HODIN!

Podívejte se na první bitvu v Buláncích 2.0

Máme tady první gameplay záběry z české multiplayerové akce Bulánci 2.0, která na Startovači vybrala více než 7,3 milionu korun a chystá se v letošním roce na PC, PlayStation, Xbox a Switch.

Čím překvapí příběhové rozšíření Dying Light 2? Jednička dostane finální aktualizaci

Polské studio Techland pro fanoušky Dying Light 2: Stay Human plánuje několik velkých příběhových rozšíření. Nově jsme se dozvěděli, že minimálně první z nich nebude pokračovat v původním příběhu.

Warcraft ve stylu Pokémon GO byl před časem zrušen

Zítra v sedm večer našeho času bude představena nová hra pro mobily od Blizzardu, po Diablu Immortal, které vyjde 2. 6. i na PC, chce společnost nalákat hráče do světa Warcraftu.

Square Enix po prodeji studií investuje do blockchainu

Japonská společnost prodává tři významná západní studia a práva na značky Tomb Raider, Deus Ex, Thief a Legacy of Kain, aby mohla investovat do budoucnosti. Ponechává si Life is Strange.

Majitel THQ Nordic kupuje Crystal Dynamics, Eidos Montréal a Square Enix Montréal

Tak tohle je velký. Švédská Embracer Group kupuje velkou část západní divize Square Enix. Součástí obchodu za 300 milionů dolarů jsou studia Crystal Dynamics, Eidos Montréal a Square Enix Montréal.

Luminous Night do Minecraft Dungeons přináší tmu a nové výzvy

„Slyšte, slyšte! Na tábor dobrodruhů se konečně snesla noc a vztyčila kolem něj temné, ale zvláštně útulné kulisy. Ve tmě se také v nástěnných malbách na Věži objevily záhadné symboly.“

Úspěšné The Long Dark čeká „druhý předběžný přístup“

Výpravný survival The Long Dark je nepřetržitě ve vývoji od roku 2014. Od té doby vývojáři přinášejí nový obsah ve formě aktualizací. To se teď změní. Komunita chtěla rozsáhlé placené DLC.

Plány pro Total War: Warhammer 3 zahrnují spojení map a ras i modovací nástroje

Britské studio Creative Assembly zveřejnilo plán vývoje hry Total War: Warhammer 3 pro letošní rok. Jeho součástí je nejen oprava a vyvážení stávajícího obsahu, ale také přidání nového.