Zobrazit vše ve dne 15. 9. 2021

V září dalších 13 her do Xbox Game Passu, včetně 8 novinek

Microsoft představil další vlnu her, které si to v druhé polovině září zamíří do Xbox Game Passu. Předplatitelé služby se mohou těšit celkem na 13 titulů, včetně 8 novinek.

O víkendu si mohou všichni vyzkoušet Age of Empires 4

Máme dobrou zprávu pro ty, co se nemohou dočkat, až Age of Empires 4 vyjde. O víkendu si všichni zájemci budou moci pokračování oblíbené real-time strategické série vyzkoušet.

Funcom získává práva na sérii Barbar Conan díky akvizici Cabinet Group

Norské videoherní studio Funcom, které můžete znát díky MMORPG titulům, získává společnost Cabinet Group. Má tak nově přístup ke spoustě značek, mezi nimiž je také Barbar Conan či Solomon Kane.

Parádní bitky s Budem Spencerem a Terencem Hillem v novém díle Slaps and Beans

Ikonické duo Bud Spencer a Terence Hill si vysloužilo svojí vlastní hru již v roce 2017, kdy vyšel beat 'em up titul Slaps and Beans. Nyní se chystá pokračování.

Cinematic trailer Star Wars: Hunters přibližuje postavy

Primárně mobilní free-to-play hra, která míří také na Nintento Switch, vyjde v průběhu příštího roku. Setkáme se v ní třeba s bojovnicí s červeným světelným mečem nebo s mandalorianským válečníkem.

Nejlepší fotbalisté ve FIFA 22

Mezi Lionela Messiho a Cristiana Ronalda se dostal Robert Lewandowski. Koho dalšího najdeme mezi nejlépe hodnocenými hráči nadcházejícího ročníku fotbalu FIFA od EA Sports?