IO Interactive po úspěchu Hitmana 3 otevírají nové studio
Hitman 3 se prodává o 300 procent lépe než za stejnou dobu Hitman 2. V IO Interactive jsou s poslední epizodou ságy World of Assassination s Agentem 47 velmi spokojeni.
TOP
Epizoda
01/01/1967 #192
Hry, ve kterých jsme navštívili Prahu
Málokdy se nám stane, že ve hře poznáme něco českého, ale občas to je možné. Především, když se hra odehrává v Praze. Dnes se tak podíváme na tituly zasazené do hlavního města Česka.
Po dlouhé době nové materiály z Witchfire
Tvůrci The Vanishing of Ethan Carter tentokrát ukazují prostředí hry, a navíc se rozepsali o zdržení během vývoje. Temná fantasy střílečka se přesto pomalu, ale jistě dere na svět.
Třetí rozšíření Immortals Fenyx Rising se odehraje z pohledu božího oka
The Lost Gods se soustředí na nového šampiona jménem Ash, který se vypraví na epickou cestu s cílem znovusjednotit řecké bohy. Ash se dostane do nové země zvané Pyrite Island.