Snili jste jako děti o tom, že budete astronautem? Ve hře Mars Horizon se vám přání tak trochu může splnit. V této strategické simulaci povedete vesmírnou kosmickou agenturu od úsvitu vesmírného věku až po přistání astronautů na Marsu. Budete součástí vesmírného závodu a můžete napsat alternativní historii vesmírného cestování. Při tom všem budete čelit četným výzvám, které zahrnují vytvoření základny s odpalovacími panely, výzkumnými laboratořemi, výcvikovým zařízením pro astronauty atd.

Abyste na rudou planetu mohli vystřelit raketu, musíte si nejprve sestavit vlastní vozidla ze stovek různých kombinací. Dále vypustit satelity a kosmické lodě s posádkou, abyste prozkoumali Sluneční soustavu. K dispozici bude rozsáhlý technologický strom. A pamatovat musíte na to, že máte na starost úplně vše a úspěch či neúspěch záleží na vašich rozhodnutích.

Mars Horizon zahrne pět jedinečných kosmických agentur. Každá má své vlastní rysy, základnu, vozidla a komickou loď. Vybrat si budete moci jednu z nich v letošním roce na PC, PlayStationu 4, Xboxu One a Nintendu Switch. PC beta test proběhne od 27. 4. do 4. 5. a zahrne 14 misí, 30 volitelných misí, tři vesmírné agentury a zhruba 8 hodin hraní.