A je to tady! Demo z Death Stranding bylo konečně ukázáno světu, aby více přiblížilo, o co ve hře vlastně půjde. A jak správně můžete hádat, zase nevysvětlilo skoro nic, zase v tom tápeme a máme ještě více otázek než kdy předtím. Hideo Kojima si s námi stále hraje a zřejmě dlouho ještě bude, neboť datum vydání nezazněl.

Pojďme si ukázku sesumírovat: V dlouhém osmiminutém videu se nachází více sestřihů z různých míst, u kterých tím pádem můžeme předpokládat, že se bude jednat o herní lokace. Grafika je zase hezká a dumání komunity nad tím, jestli se Death Stranding odehrává na Islandu, bych podpořil. Prostředí je jemu podobné. Norman Reedus coby Sam Bridges sbírá nějaké suroviny, strhává si nehet na palci (fujtajbl) a stále něco prozkoumává.

Do ukázky se dostaly i dvě ženské postavy, z nichž jedna by mohla být Samova manželka. Jakmile se Sam pokouší v jedné části o tichý průchod - ve hře zřejmě bude fungovat stealth a zřejmě nebude lehký-, nepodaří se mu to a ženská postava sní jakéhosi brouka. Proč? Kojima ví. 

Na mimina v prapodivných dózách či proč se Sam a dotyčná žena bojí přítomných netvorů, se ani ptát nebudu. Odpovědět si můžete sami.

Zkrátka a dobře můžeme opětovně říct, že o Death Stranding vlastně nic nevíme. A po dnešní ukázce se osobně nedivím, že tomu nerozumí ani obsazení herci. Mindfuck.