Společnosti Electronic Arts a Motive Studio se pochlubily herci, které v remaku Dead Space ztvární důležité postavy.

Už v loňském roce bylo oznámeno, že hlavního hrdinu Isaaca Clarkea namluví Gunner Wright. Isaac v původním Dead Space nemluvil, Wright se jeho hlavu ujmul až v Dead Space 2 a 3. K němu se přidají další herci, které můžete znát z populárních seriálů a filmů.

- Tanya Clarke (Nicole Brennan): Tanya Clarke si zopakuje roli Nicole, které propůjčila hlas a podobu v Dead Space 2 z roku 2011. Clarke je známá také jako Becky ve filmu Čistá duše, Emily Lotus v Banshee nebo královna Rynda v Inhumans.

- Anthony Alabi (Zach Hammond): Anthony Alabi ztvární v remaku Hammonda. Alabi dříve hrál v komedii Family Reunion od Netflixu jako Moz McKellan.

- Brigitte Kali Canales (Kendra Daniels): Brigitte Kali Canales hraje v remaku Kendru. Předtím si Canales zahrála například Rachel v seriálu Živí mrtví: Počátek konce a Trace Martez v seriálech Star Wars: Klonové války a Star Wars: Vadná várka. V současné době je Canales k vidění také v seriálu Zbrojnice jako důstojník Alexis Cabrera.

- Faran Tahir (Challus Mercer): Mercera ztvární Faran Tahir. Tahir je známý jako Raza v Iron Manovi, kapitán Robau ve Star Treku či prezident Patel ve filmu Elysium.

Remake Dead Space vyjde 27. 1. 2023 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.