Dnešním dnem vstupuje off-road simulace SnowRunner do jedenácté sezóny, která je ve znamení dalšího placeného rozšíření a bezplatné aktualizace.

Hráči se v dodatečném balíčku Lights & Cameras dostanou do Skandinávie, kde na dvou mapách musejí pomoct místním filmařům při přípravě akčních scén. Potřebují doručit kulisy, zelená plátna a skromné mobilní domy pro herce. Kromě toho budete pomáhat regionu v obnově vyhlídkových bodů před další zimní sezónou.

Při práci v těžkém terénu se můžete spolehnout na dvě nová vozidla: NEO Falcon 2000 a Burlak 6x6. Falcon má být díky své světlé výšce a univerzálnímu odpružení ideální volbou pro toulky po horách a všeobecný průzkum. Burlak je mnohem větší a výkonnější stroj zaměřený na průzkum. Rozdíl je v tom, že je to těžkotonážní vozidlo a disponuje malým jeřábem, který lze využít k záchraně a přepravě. Má také korbu pro menší náklad.

Bezplatná aktualizace přináší nové návěsy, nové jeřáby, nové plošinové nákladní vozy a sadu 10 nových samolepek.

SnowRunner je dostupný pro PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One a Nintendo Switch. Hra obsahuje české titulky. DLC je zdarma pro ty, co vlastní season pass pro třetí rok.