Společnosti Nacon a Appeal Studios na poslední chvíli odkládají kooperativní akci Gangs of Sherwood. Robin Hood měl se svou partou začít krást bohatým už příští týden. Hráči si ale budou muset ještě počkat.

Gangs of Sherwood nevyjde ve čtvrtek 2. 11., ale až 30. 11. 2023. Hra bude dostupná ve verzích pro PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Vývojáři ze studia Appeal se rozhodli zdržet premiéru, aby měli čas doladit některé aspekty a vylepšit titul na základě zpětné vazby z nedávné demoverze dostupné v rámci Steam Next Festu.

„Gangs of Sherwood je kooperativní akční hra pro 1–4 hráče odehrávající se v novém pojetí světa Robina Hooda. Díky moci Kamenů mudrců jsou vojska šerifa z Nottinghamu silná jako nikdy a lid Anglie je utlačován víc než kdy předtím... Hrajte za Robina, Marianu, bratra Tucka nebo Malého Johna, čtyři hrdiny s jedinečnými, plně přizpůsobitelnými herními styly, a vydejte se drancovat bohatství, které posléze rozdáte chudým. Od Sherwoodského lesa až po šerifův létající hrad vám cestu vpřed zatarasí hordy nepřátel. Kombinujte bojové styly různých hrdinů, abyste překazili tyranovy plány, mohli se utkat s efektivnějšími vojáky, hrozivými válečnými stroji a děsivými bossy, na které při svém postupu nevyhnutelně narazíte,“ láká tisková zpráva.