Zprávy z dnešního rána byly pravdivé. Společnost Microsoft oficiálně zveřejnila nabídku her zdarma pro předplatitele Xbox Live Gold a k závodům Project Cars 2 a akčnímu dobrodružství Fable Anniversary se přidaly dva menší tituly: indie RPG Knights of Pen and Paper Bundle pro Xbox One a arkádové závody Toybox Turbos pro Xbox One a Xbox 360.

Kdy budou hry dostupné:

  • Project Cars 2 - od 1. do 30. 4. pro Xbox One
  • Knights of Pen and Paper Bundle - od 16. 4. do 15. 5. pro Xbox One
  • Fable Anniversary - od 1. do 15. 4. pro Xbox One a Xbox 360
  • Toybox Turbos - od 16. do 30. 4. pro Xbox One a Xbox 360

PŮVODNÍ ZPRÁVA

Dnes odpoledne má Microsoft oznámit hry, které si budou moci bez dalších investic v dubnu zahrát předplatitelé Xbox Live Gold. Dvě z celkových čtyř her už ale známe. Řada hráčů si všimla, že hry Project Cars 2 a Fable Anniversary jsou na Xbox Store vedeny jako bezplatné tituly s Goldem.

Fable Anniversary má být v nabídce Games with Gold v první polovině dubna pro Xbox One a Xbox 360, zatímco závody Project Cars 2 máte mít možnost si do své knihovny her na Xboxu One přidat po celý duben.

Fable Anniversary je vylepšený první díl Fable pro Xbox 360 a prostřednictvím zpětné kompatibility také pro Xbox One. Hra zve hráče na dobrodružství v překrásném světě plného objevování a akce. Project Cars 2 jsou zase dosti realistické závody od britského studia Slightly Mad Studios, které vám umožní zažít adrenalin v různých závodních kategoriích.