Nejnovější hra od českého studia Amanita Design vychází ve své fyzické podobě. Fanoušci si tak tuto netradiční psychedelickou adventuru mohou zařadit do sbírky po boku předchozího titulu od Amanity, hry Creaks. I tentokrát Xzone Edice obsahuje několik bonusů, které hororovou adventuru tematicky doplňují.

Happy Game se svým hororovým zasazením do psychedelického snového světa výrazně vymyká předchozí tvorbě Amanity. Perfektně ovšem zapadá do portfolia výtvarníka a designéra Járy Plachého, který ve svých dílech pracuje se sureálnými světy plnými tuze podivných či naopak neodolatelně roztomilých postaviček.

Hra se vymyká svým zpracováním také v Xzone Edici. Poprvé je mini-artbook zpracován v horizontální podobě, ve které lépe vyniknou unikátní Járovy kresby. Knihu vytvořil sám autor právě pro tuto edici. Na 50 stranách svým typickým stylem představuje, jak se taková „veselá hra“ v jeho hlavě zrodila. I přes odlišné zpracování se však sběratelé nemusí obávat, že by jim edice nepasovala do sbírky. Díky papírovému přebalu Happy Game krásně zapadne do řady k ostatním hrám.

Jiný formát knížečky s přebalem dal naší tradiční tiskárně trochu zabrat, a tak si hráči na edici museli počkat déle, než bylo původně v plánu. I přesto, nebo spíš právě proto, patří tato netradiční edice mezi mé nejoblíbenější kousky,“ doplňuje k vydání Martin Schovanec, spolumajitel Xzone.

Balení obsahuje několik příjemných bonusů. Exkluzivní samolepky se znepokojivými motivy, originální tetovačky a také kartičku se sítotiskem na luxusním papíře s vlastnoručním podpisem Járy Plachého. Uvnitř je pak samozřejmě Steam klíč pro aktivaci hry a fantastického soundtracku od kapely DVA.

Happy Game Xzone Edice obsahuje dvojjazyčné česko-anglické texty. Fyzickou edici můžete objednat na Xzone.cz (SK) a také na Amanita Design Store. Doporučená maloobchodní cena je 499 Kč.

Obsah balení:

  • Steam klíč ke stažení hry Happy Game
  • papírový přebal
  • sběratelské balení s mini-artbookem
  • samolepky
  • tetovačky
  • sítotisková kartička s vlastnoručním podpisem autora Járy Plachého
  • digitální soundtrack od kapely DVA