Twelve Minutes je příběhová hra viděna z ptačí perspektivy a zaměřuje se na život páru ve 12 minutách. Hrajete za manžela a žijete se svou těhotnou ženou, kterou policejní detektiv obviní ze zabití jejího vlastní otce. K činu mělo dojít před lety. Ve snaze zatknout vaši ženu vás detektiv zastřelí a vy umíráte. Vše se stane během pouhých 12 minut. Pak se hra vrátí na začátek a vy můžete zkusit jiné postupy a hledat stopy, abyste odhalili, co se vlastně stalo. Jen pozor, hra může končit i tím, že detektiv zastřelí vaši ženu s nenarozeným dítětem v břiše.

Ve hře uvíznete v časové smyčce, která se bude opakovat stále dokolečka a vy budete prožívat stejný teror a snažit se přesvědčit detektiva a zvrátit události, které jste předtím viděli. Máte ale pouhých 12 minut. Hra se vždy spustí v moment, kdy otevíráte dveře.

Přečtěte si také: Česká adventura Polda 7 odložena kvůli hospitalizaci producenta

Titul měl vyjít do konce letošního roku. To už ale neplatí. Na Twelve Minutes si ve verzích pro PC, Xbox One a Xbox Series X/S budeme muset počkat.

Připomeňme, že nedávno vývojář Luis Antonio odhalil hvězdné obsazení herců pro dabing. Patří mezi ně James McAvoy, Daisy Ridley a Willem Dafoe.