Společnosti Focus Interactive a Saber Interactive pojaly Summer Game Fest jako možnost, jak nalákat na plnohodnotný trailer Warhammer 40,000: Space Marine 2. V rámci show zveřejnily pouze video o délce 40 sekund, které avizuje, že 20. 6. v šest hodin odpoledne se dočkáme videa, jež nás ponoří do herních mechanismů a dozvíme se více o kampani, kooperativních a PvP režimech.

„Ve Warhammer 40,000: Space Marine 2 se chopíte role vesmírného mariňáka, brutálního Císařova válečníka s nadlidskými schopnostmi. Postavíte se na odpor hrůzám z hlubin galaxie v epických bitvách na vzdálených planetách a natřete jim to svými smrtícími dovednostmi a devastujícími zbraněmi. Také odkryjete temná tajemství, zaženete nekonečnou temnotu na ústup a prokažete neochvějnou věrnost lidstvu,“ láká popisek.

Hlavní vlastnosti hry:

- Postavte se jako legendární vesmírný mariňák Titus na odpor houževnatým tyranidským rojům v ohromující nové kampani. Hrajte sami nebo až se 2 přáteli v kooperativní hře pro 3 hráče.

- Užijte si intenzivní, surovou a rychlou řež z pohledu třetí osoby se stovkami nepřátel najednou od autorů veleúspěšné kooperativní střílečky World War Z.

- Braňte Impérium v kůži vesmírného mariňáka v nekonečně brutálních a opakovaně hratelných misích až 3 hráčů proti počítačovým nepřátelům. Na výběr budete mít ze 6 tříd vojáků, pro které budete odemykat nové dovednosti a vzhledy.

- Veďte věčnou válku proti nepřátelům v drsných PvP zápasech 6 proti 6 a vybojujte slávu své frakci!

Warhammer 40,000: Space Marine 2 rozpoutá bitvu 9. 9. 2024 na PC, PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S. Jak už nějakou dobu víme, ve hře budou české titulky.

Přečtěte si naše další aktuální novinky ze Summer Game Festu.