Základní PS Plus v říjnu ve znamení závodů, DC bojovky i nevšední akce

V říjnu budou předplatitelům základního tarifu PlayStation Plus, takzvaného PS Plus Essential, opět nabídnuty tři hry. Které Sony tentokrát vybrala a čím zaujmou?

PS Plus Extra a Premium v srpnu čekají nové hry

V srpnu do dvou dražších tarifů PlayStation Plus zamíří nové hry. Kromě dalších dílů série Yakuza jde o Ghost Recon nebo Dead by Daylight. Později dorazí i nové Metro.

Celá série Yakuza míří do PlayStation Plus

Během srpna se předplatitelé mohou těšit na Yakuza 0, Yakuza Kiwami a Yakuza Kiwami 2. Do konce letošního roku dorazí ještě remastery třetího, čtvrtého a páté dílů Yakuzy, stejně tak Yakuza 6.

PS Plus Extra a Premium na sedm dnů zdarma, ale ne pro české a slovenské účty

Společnost Sony dnes do nabídky PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Premium přidala zkušební verzi na 7 dnů. Dostupná je pouze pro nové hráče, kteří nemají aktivovanou žádnou ze tří variant.

Dražší PS Plus v červenci nabobtná o další zajímavé hry

Kyberpankové kočičí dobrodružství v čerstvé novince Stray doplní další dva tituly, několik dalších dílů Assassin’s Creed, Tlapková patrola i dvakrát Saints Row. Dorazí i klasiky z PSP.

Unikly hry, které v červenci dorazí do PS Plus Extra a Premium

Předplatitelé PlayStation Plus Extra a PlayStation Plus Premium netrpělivě čekají na představení her, které během července rozšíří jejich předplatné. Společnost Sony vyčkává.

PlayStation Plus: První hry opustí předplatné. Jaké ho naopak obohatí?

AKTUALIZACE: Společnost Sony oficiálně představila hry, které v červenci rozšíří předplatné PlayStation Plus.

Horší evropské verze retro her budou nahrazeny lepšími, slibuje Sony u služby PlayStation Plus

V Evropě, včetně České republiky a Slovenska, byla spuštěna nová podoba služby PlayStation Plus. Předplatné nabízí tři tarify, přičemž PS Plus Premium zahrnuje výběr retro her.

PS Plus Premium a Extra pro české a slovenské hráče. Seznam her, cena, funkce, demoverze

Sony dnes 23. 6. 2022 spustila v Evropě novou verzi služby PlayStation Plus. Nové předplatné rozdělené do tří tarifů (Essential, Extra a Premium) je zároveň dostupné také pro tuzemské hráče.

Nové PS Plus spuštěno v USA a obsahuje více her než v asijských zemích

Ukázalo se, že v předplatném pro USA je více her než při nedávném uvedení služby v asijských zemích. Jde o desítky her v katalozích PS Plus Extra a Premium. Podívejte se.

PS Plus v červnu ve znamení God of War

Červen je pro službu PlayStation Plus důležitým měsícem, 23. 6. totiž dojde ke spuštění nové verze předplatného v Evropě, včetně České republiky a Slovenska. Ještě předtím dojde na tři hry.

Jak dlouhé jsou demoverze ve službě PS Plus Premium?

Po omezenou dobu si předplatitelé mohou zahrát Cyberpunk 2077, Horizon Forbidden West, Farming Simulator 22, Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Biomutant, Elex 2 nebo WWE 2K22.

Odhaleny všechny hry v nové verzi PlayStation Plus

Nová verze PlayStation Plus byla spuštěna v Asii a my se díky tomu můžeme seznámit se všemi hrami, které jsou v předplatném k dispozici. U nás bude PS Plus spuštěno za měsíc.

Celá řada her od Ubisoftu bude součástí PlayStation Plus

Předplatné Ubisoft+ přichází nejen na konzole Xbox, ale také na ty od Sony. Až 50 her Ubisoftu bude navíc součástí dvou dražších úrovní nové verze PlayStation Plus.

Tyhle všechny hry budou v nové verzi PlayStation Plus

Sony konečně odhalila hry, které budou součástí nové verze předplatného PlayStation Plus. Těšit se můžete například na PlayStation exkluzivity Ghost of Tsushima a remake Demon's Souls.

Jak bude Sony převádět aktivní předplatné PS Plus na novou verzi?

Společnost Sony potvrdila, že dočasně zablokovala prodlužování aktivního členství služeb PlayStation Plus a PlayStation Now. Nemusíte se bát, vaše zakoupené kódy a kartičky nepropadnou.

PlayStation Plus v květnu: FIFA 22 i vikinský survival

Aktualizace: Společnost Sony oficiálně oznámila hry, které si v květnu mohou předplatitelé PlayStation Plus přidat do své knihovny.

Odhaleny české a slovenské ceny nové služby PlayStation Plus

Domácí pobočka společnosti Sony odhalila ceny pro české a slovenské hráče za novou verzi služby PlayStation Plus, která se u nás spouští 22. 6. letošního roku a spojuje dohromady PS Plus a PS Now.

New Game Plus, silnější nepřátelé i nové výzvy v Dying Light 2

Už zítra vyjde avizovaná aktualizace 1.3.0, která do Dying Light 2: Stay Human přidá vyhlížený obsah. Tím je zejména režim New Game+, nebude ale jedinou novinkou.

Nové PS Plus umožní snadný přechod na vyšší úroveň

V pátek Sony uvedla termín spuštění nové verze PlayStation Plus a potěšila české a slovenské hráče oznámením, že i u nás bude dostupné hraní přes cloud. Jak to bude s upgradem?

Vydat Oddworld Soulstorm přes PS Plus bylo pro tvůrce zničující

Problémem je, že dohoda byla uzavřena v době, kdy se počítalo s vydáním hry v lednu 2021. Studio předpokládalo, že v této době bude základna majitelů PlayStationu 5 omezená.

V nabídce PlayStation Plus budou všechny hlavní hry

V rozhovoru pro oficiální podcast PlayStationu se generální ředitel rozpovídal trochu více. Prohlásil, že se nová služba bude zaměřovat nejen na velké tituly, ale na širší výběr.

Knihovnu her nové služby PlayStation Plus podpoří každý významný vydavatel

Se včera představenou novou podobou PlayStation Plus rozdělenou na tři úrovně nejsou hráči zatím moc spokojeni. Nejvíce jim vadí, že Sony nebude do knihovny přidávat své hry v den jejich vydání.

Proč nebudou hry od Sony hned v PlayStation Plus?

Z předchozích prohlášení zástupců Sony i zpráv od insiderů bylo jasné, že nová verze PS Plus nezahrne nové hry v den vydání. Minimálně ne ty, které vytváří početné týmy v rámci PlayStation Studios.

Nová verze PlayStation Plus potvrzena. Zahrne více než 700 her

Spojení služeb PlayStation Plus a PlayStation Now, o kterém se v poslední době hojně spekulovalo, je potvrzeno. Společnost Sony oznámila novou verzi předplatného PS Plus.

Jaké hry budou v dubnu zdarma s PlayStation Plus?

Aktualizace: Společnost Sony dnes v podvečer potvrdila trojici her, které budou zdarma dostupné pro předplatitele PlayStation Plus.

O víkendu nepotřebujete PlayStation Plus

Na konzolích PlayStation 5 a PlayStation 4 si můžete zahrát multiplayerové módy svých her bez nutnosti mít předplatné PlayStation Plus. Sony láká na FIFA 22, NBA 2K22 nebo Fall Guys.

Nové předplatné PS Plus může na PlayStation 5 přinést hry z éry PS3

V dohledné době by Sony podle několika spekulací založených na důvěryhodných zdrojích měla přijít s novým modelem předplatného PlayStation Plus, který bude konkurenční pro Xbox Game Pass.

Jaké hry budou v lednu zdarma s PlayStation Plus?

Aktualizace: Spekulace se opět potvrdily. Článek jsme podle toho aktualizovali.

PS Plus hry potvrzeny, ale Godfall není plnohodnotnou verzí

Spekulace o PlayStation Plus hrách se opět potvrdily. Sony pro poslední měsíc roku 2021 vybrala dvě hardcore akční RPG a kostičkovou podobu padouchů ze světa DC.

V prosinci s PS Plus máte dostat dvě hardcore akční RPG a kostičky

Japonská společnost Sony měla na poslední měsíc roku 2021 zvolit dvě hardcore akční RPG a padouchy DC v kostičkové podobě. Jak budete s takovou nabídkou spokojeni?

V PlayStation Plus na listopad je hned šest her

Variace na populární Among Us, adrenalinově laděná vybíjená, akční RPG zasazené do fantasy světa a hned tři hry určené pro PlayStation VR. To je listopadová nabídka pro předplatitele PS Plus.

Jste spokojeni s hrami za předplatné PlayStation Plus? Tu říjnovou hráči nevítají s radostí

Každý měsíc nemůže být posvícení. Je nepochybně pravda, že společnost Sony letos předplatitelům PlayStation Plus nabídla řadu zajímavých her. Za říjen ale předplatitelé spokojeni nejsou. Co vy?

Jaké hry budou v říjnu zdarma s PlayStation Plus?

Unikla říjnová nabídka her, kterou by si měli mít možnost stáhnout předplatitelé PlayStation Plus. Přináší ji zdroj, jenž se postaral o předběžné zveřejnění aktuální nabídky pro září 2021.

PS Plus v září: Kuchtění, lov i stealth

Pokud jste četli naše dnešní Stručně, tak už víte, jaké hry Sony daruje předplatitelům PlayStation Plus. Úniky se potvrdily a hráči se mohou těšit na kuchtění, lov i stealth.

Červencové hry pro PlayStation Plus

Sedmý měsíc aktuálního kalendářního roku bude opět velmi silným měsícem v předplatném PlayStation Plus, včetně A Plague Tale: Innocence pro PlayStation 5 s nejen vizuálním vylepšením.

PS Plus v červnu: Hvězdné války i bojovka

Společnost Sony oznámila hry, které budou v červnu k dispozici všem předplatitelům služby PlayStation Plus. Jak se můžete přesvědčit, úniky z poslední doby se potvrdily.

PS Plus v květnu nabídne destruktivní závody, druhou světovou válku a přežívání v Tichém oceánu

Sony oznámila hry zdarma pro předplatitele PlayStation Plus. Na hráče čekají destruktivní závody od tvůrců FlatOutu, druhá světová válka prostřednictvím Battlefieldu a nesnadné přežívání.

PS Plus nabízí kromě her i filmy a seriály od Sony, ale pouze v Polsku

Video Pass v rámci předplatného PlayStation Plus byl oficiálně spuštěn. Dostupný je ale pouze pro polské hráče.

PlayStation Plus nabídne více nových her a ve čtvrtek State of Play

V rámci předplatného PlayStation Plus hráči za poslední roky získali spoustu zajímavých her. Společnost Sony hodlá v nastoleném trendu pokračovat a přinášet více nových titulů.

PS Plus v lednu začíná zostra, nabídne lidožravého žraloka, Laru Croft a RPG

Sony chce nalákat ještě více předplatitelů a nabízí tak jednu hru pro PS5 a dvě pro PS4. Převezmeme tak kontrolu nad obávanou Larou, vyzkoušíme si jaké to je být v žraločí kůži a budeme lootovat.

Tři hry v listopadovém PS Plus. Jedna výhradně pro PS5 a PS Plus Collection

Jako obvykle, poslední středa v měsíci a Sony představuje hry, které si budou moci předplatitelé PlayStation Plus přidat do své knihovny. Pro listopad/november budou v nabídne tři různé tituly.

Jak to bude s vašimi hrami z PlayStation Plus na PS5?

Společnost Sony objasnila další důležité informace o zpětné kompatibilitě PlayStationu 5. Tentokrát se zaměřila na hry, které jsme získali díky předplatnému PlayStation Plus.

PlayStation Plus Collection přináší výběr nejlepších PS4 her na PS5

Kolekce je určena pro hráče, kteří si chtějí doplnit herní vzdělání a zahrát si výběr nejlepších her z PlayStationu 4 na PlayStationu 5. Nechybí exkluzivity od Sony i multiplatformní kousky.

PS Plus na září ve znamení battle royalu a bojovky

Je libo si zabojovat v populární battle royale akci, nebo si vyzkoušet povedenou bojovku od Capcomu? Obě hry si budete moci přidat do knihovny s předplatným PlayStation Plus.

PlayStation Plus slaví 10 let. V červenci nabídne tři hry pro PS4

Sony oslavuje, předplatitelům v červenci nabídne hned tři hry pro PlayStation 4 a speciální PS4 Theme, zatímco ostatní si budou moci o víkendu zahrát online multiplayer bez PS Plus.

Star Wars Battlefront 2 skutečně jako další hra zdarma v rámci PlayStation Plus

Zprávy z nedávno uniklé reklamy potvrzuje video od PlayStation Access i článek na oficiálním blogu.

Tradiční velké slevy PlayStationu se blíží. Ušetříte za hry i PS Plus

Ve slevě bude Nioh 2, Death Stranding, Days Gone, Spider-Man, God of War, některé VR tituly i PlayStation VR.

Tento měsíc nám Playstation Plus nabídne hned „čtyři“ hry

Máme tu začátek nového roku a s ním i nový měsíc, který nám znovu přináší hry zdarma pro předplatitele PlayStation Plus a pravdou je, že nám rok opravdu dobře začíná…

Prosincová nadílka pro PlayStation Plus a Xbox Live Gold

Konec roku doprovázejí slevy a různé akce. Bude stát poslední měsíc roku 2019 za to i z pohledu her pro předplatitele PlayStation Plus a Xbox Live Gold? To záleží na každém z nás, po čem jeho hráčské…

Pro online funkce v nadcházejícím Death Stranding nebude potřeba Playstation Plus

Ačkoliv je stále obtížné zjistit o čem hra přesně bude, nějaké informace se k nám přeci jen dostali. A jedním z aspektů hry by měl být asynchronní multiplayer.

Aktualizováno: Červencové PS Plus změněno

Posledně se nám léto blížilo, nyní je definitivně tady. A přiblížila se i okurková sezóna, protože červencové PS Plus není zrovna lákavé. Na druhou stranu, za hru zdarma dáte celkem... Cca...

Červnové PS Plus oznámeno

Léto se nám blíží... a s ním pomalu, ale jistě i okurková sezóna pro nás, hráče. Jestliže nemáte vytipovaný nějaký letní titul, pro zabavení by vám mohly posloužit hry z červnové nabídky pro PS Plus,…

Květnové PS Plus oznámeno

Na duben nachystalo Sony pro předplatitele své služby PlayStation Plus akční tituly v podobě The Surge a Conan Exiles. Jestli vás současná nabídka neoslovila, možná vás zaujme květnový seznam, který…

Dubnové PS Plus oznámeno

Stávající nabídkou předplatné služby PS Plus je puzzle záležitost The Witness a lahůdkový remaster Call of Duty: Modern Warfare. A jak praví klasik: březen, k PlayStationu vlezem; duben, ještě u něj…

Březnové PS Plus oznámeno

Březen, k PlayStationu vlezem'! Březnové předplatné pro vlastníky PlayStationu se oproti posledním měsícům rapidně změní, jelikož nově jsou v nabídce už pouze hry pro PlayStation 4, zato výběr je…

Únorové PS Plus oznámeno

Druhé PS Plus tohoto roku je za dveřmi a Sony kromě obligátních her zdarma přichází se zásadní změnou týkající se místa pro ukládání vašeho postupu. Cloudové úložiště se citelně zvětší.