Bezplatná online akce World of Tanks spustila zbrusu nový soutěžní režim Onslaught (Nápor). Dostupný bude do 21. 11. tohoto roku a tankisté se zúčastní bitev ve formátu 7x7 pouze ve vozidlech úrovně X. Vše bude probíhat během sezóny Griffin.

Mód obsahuje mnoho nových herních mechanik a mezi velkým množstvím odměn najdou hráči unikátní progresivní 2D styly, které zvýrazní jejich úspěchy.

„Nové herní mechaniky byly zavedeny tak, aby režim poskytoval tankistům optimální prostředí pro rovnocenné soupeření. Všechny změny jsou navrženy tak, aby ještě více zvýšily konkurenceschopnost hry,“ dočteme se v tiskové zprávě společnosti Wargaming.

„Matchmaker bude vybírat spojence i soupeře pro týmy na základě systému hodnocení režimu. Během odpočítávání před vstupem do bitvy si hráči budou moci v předbitevní lobby vybrat jiné vozidlo úrovně X nebo přepnout na jinou sadu vybavení, nábojů a spotřebního materiálu.“

Aby byly bitvy ještě nepředvídatelnější, bude Nápor obsahovat mechaniku nazvanou Mlha války. Na začátku bitvy nebudou týmy znát polohu a sílu (tj. typy a modely vozidel) nepřátelských sil, dokud je nespatří.

Napínavý režim nabídne dvě linie odměn. První linie obsahuje jedinečné progresivní 2D styly, prvky Dog Tag a další prvky a je založena na hodnosti hráče. Druhá linie obsahuje tradičnější, hodnotnější odměny, jako jsou dluhopisy a kusy vybavení, a je založena na počtu vítězství