Společnost Square Enix si připravila překvapení pro všechny fanoušky Final Fantasy. Na PlayStation Store se objevila demoverze nadcházejícího remaku Final Fantasy VII, aby si všichni mohli hru před vydáním plné verze vyzkoušet. Do PS4 budou zájemci stahovat 7,59 GB.

Demo Final Fantasy VII Remake zahrnuje první kapitolu, konkrétně ikonickou misi Mako Reactor 1. Vývojáři upozorňují, že se obsah od plné verze může lišit, stejně tak není možné přenést pokrok.

Final Fantasy VII Remake vychází 10. 4. 2020 na PlayStation 4, kde má roční exkluzivitu.

Popis hry

Final Fantasy VII Remake představuje kompletně přepracovanou verzi originální ikonické hry, která spoluutvářela žánr RPG. Hra vypráví příběh světa ovládaného energetickou společností Shinra Electric Power Company. V rozrůstajícím se městě Midgar vzniká organizace s názvem Avalanche, aby se postavila na odpor korporaci Shinra. Cloud Strife, bývalý člen elitních jednotek společnosti Shinra, se rozhodne změnit strany a nabídne pomocnou ruku organizaci Avalanche, aniž by si byl vědom epických následků svého rozhodnutí.

Hra Final Fantasy VII Remake nabídne kromě epického příběhu a nezapomenutelných postav také hybridní bojový systém, který spojuje akci v reálném čase se strategickými prvky založenými na příkazech v boji, nové herní prvky, moderní grafiku a ozvučení a mnoho dalšího.