Dva měsíce čekání na nové informace jsou nám vynahrazeny výživnými záběry z hraní. Ty přinášejí dobrou zprávu pro všechny, co se těší na hutný hororový zážitek. Atmosféra v novém Alone in the Dark by se totiž dala krájet.

Video přinesl exkluzivně francouzský server JeuxVidéo, ale naštěstí redaktor do gameplay ukázky moc dlouho nekecá a my si můžeme vychutnat herecké výkony Davida Harboura (Stranger Things) a Jodie Comer (Free Guy), stejně tak strašidelnou atmosféru, kdy se lekne i sám hlavní hrdina, nebo střelbu do hnusných potvor.

V remaku Alone in the Dark dostaneme možnost hrát za soukromého detektiva Edwarda Carnbyho v podání Davida Harboura a Emily Hartwood.

„Hluboko na jihu ve 20. letech 20. století se ztratil strýc Emily Hartwood. Spolu se soukromým detektivem Edwardem Carnbym se vydává na výpravu do sídla Derceto Manor, domova duševně chorých, kde číhá cosi záhadného. Narazíte na podivné obyvatele, světy jako z nočních můr, nebezpečná monstra a nakonec objevíte pletichy o sílícím zle. Na křižovatce reality, záhad a šílenství čeká dobrodružství, které vás donutí zpochybnit to, čemu ve svém nitru věříte. Komu můžete důvěřovat, čemu uvěříte a co budete dělat dál?“ ptá se tisková zpráva.

Alone in the Dark vyjde 16. 1. 2024 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.