Uzavření fantasy trilogie Total War: Warhammer se blíží. Příchod třetího dílu připomíná nový trailer vytvořený v enginu hry. Zaměřuje se na boj medvědů proti démonům, respektive na frakce Kislevu a Chaosu.

„Daleko od světa a jeho malicherných válek existuje dimenze ryzí, zlovolné magie – Říše Chaosu. Je to příšerné místo, které lidská mysl nedokáže pochopit. Šeptá přísliby moci, ale spatřit jej znamená nechat se jím svést. Zříct se v jeho prospěch své duše. Stát se jím.

Vládnou zde čtyři zkázonosné síly, které se neustále pokoušejí vymanit ze svých pout a pohltit svět v přívalu démonické zkaženosti. Nurgle – morový bůh. Slaanesh – pán nestřídmosti. Tzeentch – pán proměn. A Khorne – bůh krve a zabíjení.

Přečtěte si také: Největším britský studiem se stávají tvůrci série Total War

Hranici mezi světy stráží dvě mocná království – drsní válečníci Kisleva a rozsáhlá říše Velké Kataje. Ale každou sužují jejich vlastní strasti a obě nyní mají důvod překročit práh a vyslat své armády do Říše Chaosu.

Svět stojí nad propastí. Stačí ho jen postrčit a zřítí se do náruče zkázy.

A existuje někdo, kdo se právě tohoto snaží intrikami dosáhnout. Starobylá figura, která netouží po ničem jiném než vládnout tou nejvyšší mocí. Ale aby uspěl, bude potřebovat svého šampiona...

Nadcházející konflikt zachvátí všechny. Pokoříš své démony? Nebo je ovládneš?“

Total War: Warhammer 3 vyjde koncem letošního roku na PC s českými titulky. Níže ještě gameplay záběry: