Zdroj: Microsoft
Magazín · Drby · v pondělí 20. 10. 2025 16:16
Halo Studios má vyvíjet několik projektů ze série Halo. Jedním z nich je konkurence Fortnite
Již tento týden se uskuteční speciální event na oslavu 25. výročí série Halo. Na něm má být také odhalena budoucnost celé série. Studio má vyvíjet několik projektů, včetně live service titulu.
S informací přišel youtuber Rebs Gaming, který již v minulosti odhalil přípravu remaku prvního Halo ve spolupráci se společností Virtuos. Nový live service titul má dle něho přijít příští rok a má být postaven na podobné bázi jako populární Fortnite. Jestli ale přinese režim Battle Royale se už nezmiňuje.
Příští rok by tak mohly vyjít dvě hry z tohoto univerza, přičemž ta druhá by mohla být právě předělávka již dlouho spekulovaného prvního dílu. Ten byl poprvé remasterován na Xbox 360 a poté na Xbox One v rámci Master Chief kolekce. Tentokrát má jít ale o kompletní remake. Některé spekulace mluví o zaměření čistě na kampaň, jiné zase tvrdí, že přinese i multiplayer. Vyjít by také měl vůbec poprvé na PlayStation 5.
Pokud chcete vědět o budoucnosti série víc, sledujte speciální Halo World Championship, a to již 24. října. Akce se spustí ve 22:00 našeho času, ale čas vysílání bude ještě upřesněn. My budeme akci sledovat a to nejzajímavější vám přineseme.
Připomínáme, že na příští rok počítá Phil Spencer, šéf Microsoft Gaming, s návratem ikonické značky Halo, která je spojena s Xboxem od samého začátku, takže by mohlo dojít i na pokračování příběhu.
Detail k označené hře