Ikony po mnoho desetiletí a hrdinové mnoha dětí, G. I. JOE a darebácké síly Cobry se stávají součástí World of Tanks, aby si vyřídili účty v působivých nových vozidlech B.T.T. (stejné parametry jako TS-5) a B.O.A. (stejné parametry jako T-54 první prototyp).

Vývojáři z Wargamingu pro hráče připravili speciální sérii misí a možnost získat jedinečné emblémy. Za slib věrnosti dobrým lidem dostanou tankisté slavné G. I. Joe logo jako nápis pro jejich vozidla, zatímco ti, kteří se postaví na stranu zlých sil, dostanou emblémy Cobra. Tyto mise budou probíhat až do 26. 3. 2021.

Přečtěte si také: World of Tanks míří na Steam a první aktualizace letoška

Dnes 15. 3. navíc začne ve hře World of Tanks nová sezóna Battle Pass. Čtvrtá sezóna potrvá až do 15. 6. a obsahuje některé klíčové rozdíly ve srovnání s těmi předchozími. Čtvrtá sezóna bude sestávat ze třech kapitol, každá s 50 etapami, a hlavní odměnou každé kapitoly bude sběratelský 3D styl pro Object 705A, T110E3 a 121 střední tank. Na rozdíl od předchozích sezón budou tankisté také moci získávat body Battle Pass v náhodných bitvách, hodnocených bitvách a lovci oceli, jakož i prostřednictvím denních misí.

Současně bude spuštěn také Steel Hunter 2021, který potrvá pouze do 21. 3. Poprvé nebude mít Steel Hunter svůj vlastní postup. Místo toho hráči získají body Battle Pass, které budou založeny na výsledcích bitev a za dokončení bitevních misí ve Steel Hunter.