Společnost Wargaming se rozhodla rozšířit svou bezplatnou akční hru World of Tanks. Tvůrci tentokrát připravili Battle Pass s celou řadou zajímavých odměn. Nejdůležitější je, že Battle Pass je ve World of Tanks dostupný všem zdarma.

Wargaming tedy nechce po hráčích další peníze, místo toho Battle Pass přináší další zábavu. Ve skutečnosti je totiž Battle Pass novou událostí, která začala dnes a potrvá do 10. 6. 2020. Během této doby se tankisté mohou těšit na spoustu atrakcí a spoustu dárků.

„Nový Battle Pass změní způsob, jakým si hráči užívají World of Tanks. Umožní jim to dosáhnout na skvělé odměny pouhým hraním hry,“ vysvětluje ředitel vydavatelství World of Tanks. „Tato událost bude také jednou ze série sezón - nezapomeňte tedy začít hrát a vydělávat tyto postupové body!“

Abyste Battle Pass získali, stačí se účastnit náhodných bitev na úrovni VI a vyšší. Oceněny budou všechny duely a získávat budete nejen zkušenosti a kredity, ale nově také body. Počet získaných bodů závisí na vašem umístění v závěrečném týmovém hodnocení bitvy podle získaných zkušeností. I pokud váš tým prohrál nebo skončil v remíze, stále dostanete body postupu. Pro vytvoření skutečného pocitu úspěchu pro hráče zahrnuje progresivní systém Battle Pass dvě výzvy: hlavní a elitní. Hlavní nabízí 45 fází, elitní pak rovných 100. Jakmile hráč projde prvních 45 úrovní, postupuje do elitní části.

Při hraní s hrozivým tankem Super Conqueror získáte o 3 body více, pokud se umístíte mezi 3 nejlepšími hráči svého týmu podle získaných ZK, a to bez ohledu na jeho výhru či prohru.

Pokud se do bitvy pustíte v mocném stroji Objekt 277, máte možnost získávat o 1 bod více než ostatní tanky, pokud se ve vyhodnocení bitvy dostanete mezi 10 nejlepších hráčů vašeho týmu podle získaných ZK.

Každý tank má bodový limit, kterého můžete dosáhnout. Čím vyšší je úroveň tanku, tím vyšší je i tento limit. Po jeho dosažení můžete ve vozidle stále hrát, ale nebudete s ním už moci nadále získávat další body postupu. Pokud v jejich sbírání hodláte pokračovat, bude potřeba zvolit si jiný tank.