Kariéra v NBA od 2K byla vždy něčím speciální. Možná za to může fakt, že jako první přišla s formou příběhu, kdy po vytvoření vašeho hráče začnete sami psát váš příběh za slávou. Je jen na vás, jestli podepíšete smlouvu s firmou Nike, Adidas, nebo Jordan. Ve vašich rukou je toho ale více.

Pro tento rok se, už tak skvělá, kariéra dočká dalšího vylepšení. Je jím mód Run The Neighborhood. Má to být otevřený svět, kde si svoji postavu, kterou si vytvoříte při prvním spuštění hry, budete zkrášlovat, vylepšovat, ale také hrát pouliční zápasy, a navíc to vše online. Run The Neighborhood nahrazuje mód MyPark, kde jste jen hráli pouliční zápasy a zbytek se odehrával ve vaší tělocvičně. Takhle bude vše na jednom místě.

Nutné ale je si položit otázku, jestli to není málo. Novinky ještě doplňuje každoroční vylepšení animací, komentářů, které jsou mimochodem skoro jako živé, oprava skenování vašeho obličeje pro vytvoření vašeho hráče a další drobnosti. Určitě to stačí, aby stále válcoval konkurenční sérii od EA, ale bude vůbec mít cenu si pořizovat tento díl, pokud už člověk má jeden z předchozích? Na odpověď si budeme muset počkat.

NBA 2K18 vychází už 18. září na PS4, PS3, XBox One, XBox 360 a PC. Pokud si ale předobjednáte, bude moci hrát už o tři dny dříve. Navíc 8. září vychází demo, avšak jen na XBox One a PS4.

A co si o Run The Neighborhood myslíte vy? Nalákal vás tento mód alespoň na vyzkoušení NBA 2K18? Dejte nám to vědět do diskuze.