Na dnešním trhu najdeme celou řadu simulátorů, které se snaží napodobit úspěch Goat Simulatoru a vývojáři soutěží o to, kdo z nich vytvoříte nejšílenější hru. Když jsem dostal do ruky Wanking Simulator, tak jsem vlastně ani nevěděl, o co vlastně jde. S recenzí jsem bez rozmyslu souhlasil. Věřte mi, příště stejnou chybu neudělám, protože hned jak jsem hru zapnul, vyskočil na mne hlavní hrdina tancující v trenýrkách u tyče a až v tu chvíli mi začalo docházet, co jsem to sakra provedl.

Tento „simulátor masturbace“, jenž je další v řadě sta tisíců podobných kousků, vás pošle do malebného městečka jménem Gay Bay.

V něm máte dokonce i nějaké to poslání v podobě pár úkolů, které můžete splnit. Ovšem, opravdu to není to, kvůli čemu hru budete hrát. Vše, co musíte vědět, je, že hrdina se vrátil do města, aby se pomstil všem lidem z důvodu toho, že mu vláda zabavila dům.

Jak už tedy název napovídá, budete muset... no, zkrátka rozsévat semena všude kolem sebe. Jen jedna velmi přátelská rada pro ty, kteří stejně jako já nevěděli, co ten název znamená. Opravdu, ale opravdu nedoporučuji tento název googlit, protože následně budete v noci mít dost velký problém usnout. A pokud přeci jen nedáte na mé rady, tak se přesvědčte, že vám nikdo nestojí za zády.

Po pár hodinách těžké práce se mi ale nakonec přeci jen podařilo kvůli vám hru dohrát a myslím, že jsem přišel minimálně o 30 bodů svého IQ. Ale když se člověk nudí, tak proč si jen tak ve hře nedat LSD a během toho mlátit bagetové lidi, stříkat všude své semeno a zabíjet policisty lopatou.

Gameplay je opravdu jednoduchý, buď lidi mlátíte, kopete nebo je můžete zabít svým semenem. To je, kromě běhání, asi vše, co v této hře děláte.

Co mě na hře rozhodně uchvátilo, tak to byla až přehnaně přesná fyzika, které by mohlo kdejaké GTA či jiné podobné hry takto nudného ražení konkurovat. Přeci jen, kdo by nechtěl kopat do lidí s tím, že díky tomu všechno bude kolem vybuchovat.

No dobře. Možná to není taková sláva, a to vlastně ani hra samotná. Ona se o to ani nesnaží, chce jít vlastní cestou a tohle se jí tedy daří, ale k čemu vlastně? Pokud už si nekoušete prsty až na kost z nudy, tak tahle v uvozovkách hra vás dokáže zabavit maximálně na prvních 10 minut.

Pro normálního hráče se tedy jedná o naprosto trash produkt, který nikdy nemusel spatřit světlo světa a nikomu by to nevadilo. Celkem by mě zajímalo, na čem vývojáři ze studia ujíždí, ale musí to být fakt síla.

Mám rád humor a rád se u her zasměju, bohužel, tady jsem se zasmál maximálně v prvních 5 minutách, což je dost málo. Hra tedy mohla být vtipná, ale není. Kromě běhání a mlácení všeho a všech kolem toho ve hře ani nemáte tolik co dělat, a hodně rychle vás to přestane bavit. Ve hře se nachází i pár menších narážek a easter eggů, ale ani výsledný dojem nedokáže zachránit. Goat Simulator byl aspoň sranda, ale tohle není ani to.

Hodnocení je zde asi jasné, a to zkrátka WTF a 1/10, protože tohle opravdu není hra, kterou by si člověk kdy chtěl zahrát.