Zobrazit vše ve dne 27. 11. 2021

Po největším rozšíření pro DC Universe Online dorazí MMORPG se superhrdiny Marvelu

Superhrdinové od Marvelu dostávají ve videoherním světě stále více prostoru. Po již vydaných titulech a připravovaných hrách dojde na masivně multiplayerové RPG.

Tvůrci PS5 exkluzivity Returnal dráždí fanoušky. Dojde na DLC?

Bude za pár týdnů na The Game Awards 2021 představeno rozšíření pro PlayStation 5 exkluzivitu Returnal? Tak nad tím si lámou hlavu fanoušci. Vývojáři totiž zveřejnili záhadný obrázek.

Survival horor Wronged Us vypadá jako dobrý mix známých her

Fanouškům menších, děsivých příběhů by se mohl líbit survival horor Wronged Us. Vývojář ze studia Delusional se inspiroval hrami Dark Souls, Silent Hill a Resident Evil.

O budoucnosti a nezávislosti CD Projektu RED. Co čeká tvůrce Zaklínače a Cyberpunku?

Polská společnost CD Projekt RED se hodlá soustředit na své dvě značky, které nabízejí největší potenciál. Vývoj nových projektů začne paralelně v nadcházejícím roce.

Life is Strange: True Colors pro Switch má stanovené datum vydání

Společnost Square Enix oznámila, že příběhová adventura Life is Strange: True Colors pro Nintendo Switch vyjde do konce roku. Ovšem fyzická verze bude dostupná až v únoru.

Hlavní designér Battlefieldu 2042 opustil DICE, dostal neodolatelnou nabídku

Fawzi Mesmar, hlavní designér sérií Battlefield a Star Wars: Battlefront, opustil studio DICE. Jeho odchod ale nemá nic společného s neúspěchem Battlefieldu 2042, dostal totiž novou pracovní nabídku.

Hordy nepřátel a titánské bitevní lodě ve vesmírné akci Chorus

Za necelý týden na počítače a konzole PlayStation a Xbox vychází vesmírná akce Chorus od studia Deep Silver Fishlabs. Osm minut gameplay záběrů nám hru detailněji ukáže.