Občas to Amazon prostě neuhlídá a na stránkách tohoto obchodu se objeví položka k zakoupení, která ale ještě nemá být v prodeji či předprodeji. Nedávno se tak stalo u závodního Need for Speed: Hot Pursuit Remastered, o kterém jsme se díky největšímu internetovému obchodu dozvěděli s předstihem. Tentokrát tu máme další podobný únik. Dnes se jedná o oblíbenou městskou akci od věhlasného studia Rockstar Games Grand Theft Auto 4, a to v kompletní edici připravovanou minimálně pro konzoli PlayStation 5

Vydat remaster čtvrtého GTA vůbec nemusí být špatným krokem. Generaci PlayStation 4 tato vynikající hra přeskočila a na konkurenčním Xbox One lze hrát jen díky zpětné kompatibilitě. Plnohodnotný remaster by měl hře přidat moderní kabátek, díky kterému bychom si mohli připomenout skvělý příběh Nika Bellice, pro který si tento díl většina fanoušků oblíbila. 

Přečtěte si také: Remake Prince of Persia: Switch verze a bezplatné vylepšení pro next-gen

Popis hry na stránkách Amazonu tvrdí, že hra Grand Theft Auto IV: The Complete Edition vyjde 29. 4. 2021. Verze pro PS5 má navíc dominovat ohromujícím 4K rozlišením, obsahovat řadu technických a grafických vylepšení, stejně jako zvýšení FPS. GTA IV pro PlayStation 5 má navíc plně využívat haptickou odezvu ovladače DualSense. Kromě základní hry by kompletní edice měla obsahovat i rozšiřující epizody The Lost and the Dammed a The Ballad of Gay Tony.