Všechny bydlenky, dávejte pozor! Už není třeba každý měsíc přesouvat veškerý nábytek v bytě, protože máte potřebu něco změnit. Nové moderní řešení nese název My Dream Setup a je to simulátor tvoření místností! Zatím v něm bohužel nenajdete žádnou „live, laugh, love“ cedulku, ale i tak by se vám mohl líbit.

TUTORIÁL NEPOTŘEBUJETE, VŠE HNED POCHOPÍTE!

Pokud máte rádi relaxační hry, ve kterých vás nehoní žádný příběh a můžete tak jen poklidně uspokojovat svého kreativního ducha, pak je My Dream Setup to správné digitální pískoviště pro vás. Doopravdy se jedná jen a pouze o simulátor stavby místností. Tady máte plánek, kam zakreslíte obrys vašeho pokoje, a tady máte katalog nábytku. Bavte se, děti!

Jakou místnost budete tvořit je jen na vás. Já si připadala vtipně a chtěla jsem doxnout byt jednoho mého kamaráda streamera. To se mi bohužel nepovedlo, protože hra nezná pojem příčka. Vaše vysněná místnost tak sice musí být čtverec nebo obdélník, ale jako předěl místností můžete zužitkovat i jednu skříň, co tak nějak v rámci mezí vypadá jako stěna…

Tohle ovšem není jediné omezení, které My Dream Setup má. Za mne je největší problém nemožnost změnit velikost předmětů. Je sice krásné, že barevně můžu upravit skoro každou věcičku (a to jak přes tabulku, tak přes kód), ale jestliže si chci dát na okno závěsy, které jsou tak obří, že se ani nevejdou do místnosti, mám prostě smůlu, a to se mi nelíbí.

Dále mě zamrzelo, že katalog nábytku není ani zdaleka tak velký, jak bych od simulátoru tvoření čekala. Doslova neobsahuje žádného plyšáka! Ale což, přidat další modely do hry je to nejmenší, a už teď i když katalog nepřetéká, se s ním dá vymyslet spousta rozličných místností. Zvlášť, když nejste jako já a tvoříte i jiné věci než jen obyčejné obytné místnosti.