Pavouky nemusíme zabíjet, jasně, nic nám neudělají, zabíjejí komáry a mouchy a tak dále, ale přesto se celá hra Kill It With Fire točí právě kolem zabíjení těchto osminohých potvůrek. A věřte mi, že žádný z pavouků ve hře není tak roztomilý jako pavouček Lukas – takové tintítko, aww.

8 ÚROVNÍ, KAŽDÁ NA PŘIBLIŽNĚ 30 MINUT

Ne, ne, pavouci v Kill It With Fire jsou nechutné černé, bílé, hnědé nebo červené fleky schovávající se v každém druhém šupleti. Sice hra nabízí pouze 8 úrovní, kde budete přehazovat věci vzhůru nohama, abyste tyhle příšerky našli, ale každá úroveň vám dodá nový druh pavouka, a tak se rozhodně nebudete nudit. Počkat, ten pavouk je neviditelný? JAK MÁM TOHLE K ČERTU ZABÍT?!

K dispozici máte rozsáhlý arzenál zbraní, začínáte s papírovými deskami, pokračujete revolverem, brokovnicí, pánvičkou, shurikeny, plamenometem, dynamitem, a nakonec i raketometem.

HROMADA ZBRANÍ A POMŮCEK

Krom zbraní můžete využívat i různé pomůcky – například hasicí přístroj vaše nepřátele zamrazí, energetický drink zpomalí čas a benzín… k čemu by vám asi byl benzín? Ke žhářství přece!

Úkoly v jednotlivých úrovních se sice často vážou na zabíjení pavouků, ale většinu času vás nutí prozkoumávat vaše okolí, ať už jde o skenování předmětů v obchodě anebo narovnávání pracovních pomůcek v garáži. Ani jedno není vždy lehké, když jste předtím z daných prostorů udělali válečnou zónu…

Jednoduše, Kill It With Fire je skvělá blbost pro krátký oddech, ale žádná extra složitá hra. To málo, co dělá, dělá dobře, a tak ji za Indiana doporučujeme na 8 z 10.