Resistance, Ratchet & Clank, ale hlavně nejnovější Spider-Man. Všechny tyto hry spadají pod studio Insomniac Games, jenž letos oslavili již 25 let na trhu, ovšem největší úspěch měl rozhodně Spider-Man. 

A právě počínaje dneškem, studio odkoupil velikán Sony a vzal si tak studio pod svá křídla. „Dnešek je nový začátek kapitoly pro naše studio, ovšem náš přístup zůstává nezměněn." Tato slova pronesl generální ředitel a zakladatel studia Ted Price.

Studio není žádným nováčkem pro Sony, spolupráce mezi těmito dvěma značkami trvá už něco málo přes dvacet let už od prvního Playstationu, ovšem dnes je to pro studio nový začátek. 

A co to znamená pro nás jako hráče ? Hlavní změnou bude rozhodně exkluzivita her pouze pro konzoly Sony: Playstation. To není žádná novinka v posledních letech, ovšem v minulosti studio Insomniac spolupracovalo například i s Microsoftem, kde jsme mohli vidět zprvu exkluzivní hru pro Xbox One Sunset Overdrive. 

Zároveň nám to všem dává mnohem větší naděje na pokračování již mnohokrát zmíněného Spider-mana. Doufejme tedy, že na pokračování se již dělá a my se máte opět na co těšit.