Balsa Model Flight Simulator, který byl v předběžném přístupu na Steamu spuštěn v září 2021, se promění ve hru nazvanou Kitbash Model Club. Felipe Falanghe, původní autor Kerbal Space Programu, má se svým novým dítkem velké plány a chce hráčům přinést ultimátní zážitek s RC modely.

V předchozí hře, Balsa Model Flight Simulatoru, jste mohli stavět letadla. Kitbash Model Club je evolucí a umožní stavět nejen letadla, ale také lodě, auta a rakety nejrůznějších druhů. Své výtvory budete následně testovat na ostrově Wirraway, jenž se skládá z města, pláží, polí a dálnic. Dokonce budete moci vyzvat své přátele na pořádné RC souboje. Multiplayer je věc, kterou si hráči Kerbalu hodně přejí.

Kromě stavby strojů budou moci hráči v editoru vytvářet vlastní mise a užívat si dosud nespecifikovaný režim kariéry se systémem postupu založeným na vstupu do modelářského klubu.

Pokud jste si koupili Balsa Model Flight Simulator v předběžném přístupu, tak vám hra zůstane a bez dalších investic dostanete Kitbash Model Club. Hra vyjde někdy na konci tohoto roku.