Právě probíhající soutěže
Této soutěže se zatím neúčastníš

Získejte dva super mikrofony TRUST

Vyhrajte jeden ze dvou super mikrofónů TRUST, se kterými můžete nejen dobře hrát, streamovat, ale také dabovat či zpívat! Profesionální mikrofony s USB připojením mají vynikající kvalitu zvuku a jsou extrémně snadno použitelné.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěž s Konzole a Hry

Vraťte se ke svým oblíbeným hrám z minulých věků: PlayStation 1, PlayStation 2, PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS, Xbox Classic a další. U nás si vybere každý. Získejte poukaz v hodnotě 1500,- do e-shopu Konzoleahry.cz, kde kromě her pořídíte i konzole samotné a hafo příslušenství.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Vyhrajte lístky na koncert Mafia Live v Praze

Získejte exkluzivně s Indianem a Game Access Music lístek na pražské vystoupení Filharmonie Brno ve Fóru Karlín, které se bude konat 4. března 2020. Zažijte koncert, který vdechne život hrdinům z mafiánského světa her Mafia 1 a Mafia 2.

Do konce zbývá
Této soutěže se zatím neúčastníš

Soutěž o 3 mechanické CZ klávesnice Yenkee

Vyhrajte s Yenkee herní mechanickou RGB klávesnici YKB 3400, kterou jste mohli vidět v našem Hardware testu!

Do konce zbývá
Ukončené soutěže

Jak fungují soutěže?

Každý den odměňujeme Kdykoliv přijdeš na stránku Indiana, komentuješ, máš vyplněný profil a snažíš se s námi budovat super komunitu - získáváš body za aktivitu.

Máme různé dárky Naši partneři s námi připravují různé soutěže, ve kterých můžete získat zajímavé ceny. Stačí se do soutěže přihlásit, zodpovědět správně otázku a vyměnit své body za “vstupy”. Kolik vstupů máš, tolikrát máš větší šanci na vylosování.

Každý má šanci Naše soutěže jsou připravovány tak, aby každý měl šanci. I ten, kdo se právě zaregistroval. Je ale důležité respektovat naše pravidla a základní podmínky, které považujeme za správné. Podvodné účty vyřazujeme. Soutěže jsou u nás doplňkem a odměnou pro komunitu, která s námi celé roky je.