Vyhrajte profesionální myš Yenkee ZERO

Soutěž: Vyhrajte profesionální myš Yenkee ZERO

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jaké číslo má bezchybný senzor, kterým myš disponuje?
byla: C - 3360.

V soutěži bylo celkem 1044226 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherci soutěže

Martin Kuchař - TheMarty Výherce s vloženými 529 vstupy.

Samuel Suchý - Vaultboy06 Výherce s vloženými 2062 vstupy.

Václav Loskot - Homeless Výherce s vloženými 2850 vstupy.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 2. 3. 2021 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získá výhru celkem 3 soutěžící.

Herní myš Yenkee ZERO je myš vedena v dokonalém tvaru a tvořena pod dohledem e-sportových profesionálů. Disponuje bezchybným senzorem, vysokou frekvencí snímání, řadou programovatelných tlačítek a tvarem, který padne do ruky naprosto každému.