Vyhrajte herní myš Aerox 3 od Steelseries

Soutěž: Vyhrajte herní myš Aerox 3 od Steelseries

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Kolik váží Aerox 3 ?
byla: B - 57g.

V soutěži bylo celkem 2298609 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Tomáš Putschögl - pacik Výherce s vloženými 11091 vstupy.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 18. 4. 2021 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získá výhru celkem 1 soutěžící.

Herní myš Aerox 3, Disponuje Golden Micro spínači nové generace. Váhou „pouhých“ 57g , 1:1 snímáním, unikátně perforovaným vnějším krytem a zeštíhlenou elektronikou.