Vyhrajte 2TB SSD disk od Samsungu

Soutěž: Vyhrajte 2TB SSD disk od Samsungu

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jaká je nejvyšší dostupná velikost SSD 870 QVO?
byla: C - 8 TB.

V soutěži bylo celkem 390962 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Lukáš Janus - Bamboos Výherce s vloženými 7167 vstupy.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 31. 8. 2020 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získá výhru celkem 1 soutěžící.

SSD disk Samsung 870 QVO je nejnovější druhou generací QLC SSD a také jedním z největších disků svého druhu, který můžete sehnat. Ideální je pro kteréhokoli majitele PC či notebooku, který chce svému počítači dopřát skvělé dostupné úložiště, aniž by snižoval jeho výkon.