Zazávoďte si s volantem Logitech G923 díky CZC.CZ

Soutěž: Zazávoďte si s volantem Logitech G923 díky CZC.CZ

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jak se nazývá systém zpětné vazby u volantu?
byla: C - systém Trueforce.

Správná odpověď na 2. otázku:

  • Kolika bodový spínač se nachází na volantu?
byla: B - 24-bodový spínač.

V soutěži bylo celkem 32040400 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Josef Váchal - Andarrian Výherce s vloženými 1455592 vstupy.

Sekce komentářů

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 5. 11. 2023 - 23:59

Soutěže se smí účastnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na e-mailové adrese: bd@mediarealms.cz po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získá výhru celkem 1 soutěžící.

Robustní závodní volant pro pokročilé hráče automobilových her. Funkce Trueforce pro realistickou zpětnou vazbu. Prémiové materiály, kožený volant, kartáčovaný kov, pevné švy v automobilovém stylu. Sada 3 kovových pedálů. Programovatelná dvojitá spojka. Kompletní ovládací prvky pro PS4 na volantu.