Soutěžte o pohodlnou herní židli CZC.Gaming Bastion

Soutěž: Soutěžte o pohodlnou herní židli CZC.Gaming Bastion

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Co znamená „lumbar adjustor“?
byla: A - Kolečko na boku židle pro úpravu vypouknutí bederní části opěrky.

V soutěži bylo celkem 18817824 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Tomáš Kopečný - Ko-py Výherce s vloženými 1322468 vstupy.

Sekce komentářů

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 15. 8. 2023 - 23:59

Soutěže se smí účastnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na e-mailové adrese: bd@mediarealms.cz po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získají výhru celkem 1 soutěžící.

CZC.Gaming Bastion je ergonomická tvarovaná herní židle s kvalitním polstrováním zad. Stabilní kovová konstrukce, možnost sklopení opěradla až do úhlu 165°, nastavení houpání, kolečko na boku židle pro úpravu vypouknutí zad, potažená odolným látkovým potahem se semišovými detaily.