Soutěžte o zcela novou sestavu od CZC.Gaming

Soutěž: Soutěžte o zcela novou sestavu od CZC.Gaming

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jaký SSD disk obsahuje sestava CZC.Gaming Knight GC239?
byla: C - Samsung SSD 980 s kapacitou 1 TB.

Správná odpověď na 2. otázku:

  • Jaké paměťové moduly obsahuje sestava CZC.Gaming Knight GC239?
byla: B - Kingston FURY Beast s kapacitou 2x 8 GB.

V soutěži bylo celkem 75763839 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Daniel Málek - Dsanik Výherce s vloženými 3203744 vstupy.

Sekce komentářů

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 27. 7. 2023 - 23:59

Soutěže se smí účastnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na e-mailové adrese: bd@mediarealms.cz po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získají výhru celkem 1 soutěžící.

CZC.Gaming Knight GC239 je vybaven procesorem AMD Ryzen 5 5600 a oblíbenou grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti. Zážitek z hraní posouvá na vyšší úroveň, umožňuje bezproblémový Full HD gaming s vysokými FPS, dává možnost nastavit detaily na maximální úroveň a dokonale si vychutnat krásu obrazu díky technologii Ray-Tracing.