Vánoční soutěž o QLED monitor

Vánoční soutěž o QLED monitor

Následující výherce si jistě užije pořádného dodatečného ježíška! GRATULUJEME! Správná odpověď byla: C) QUANTUM DOT. Do soutěže bylo celkem vloženo všemi soutěžícími 1 006 434 bodů. Díky tomu mělo více lidí více šance, než kdykoliv předtím. Všechny body se těm, kteří odpověděli správně a nevyhráli se v následujících dnech zase vrátí! :)

Výherce soutěže

Ľubomír Hlavko - lubsar Výherce s vloženými 7 712 body

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 24. 12. 2017 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme