Razer HUNTSMAN + Razer NOMMO

Soutěž: Razer HUNTSMAN + Razer NOMMO

Výherci jako vždy GRATULUJEME! Správná odpověď byla: A) 30 %.
Do soutěže bylo celkem vloženo všemi soutěžícími 5 237 108 bodů.

Původní výherce soutěže

Ondřej Šrámek - rhaegar Výherce s vloženými 15 077 body

Nový výherce

V rámci komunity se rozhodl Rhaegar společně s týmem Indiana udělat nové kolo losování a vybrat nového výherce. Velkorysý akt Rhaegara, který už v červenci jeden set klávesnice již vyhrál tak mohl připadnout dalšímu losovanému výherci. Odměnou za tento komunitní akt bylo připsání 16 000 bodů na jeho účet pro další využití do budoucna. Tyto body byly přidány mimo "level" systém. Děkujeme Ondřeji za skvělý přístup. Ať žije nový výherce!

Radek Wágner - radik-wagner Výherce s vloženými 9 409 body

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 31. 10. 2018 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme