Soutěž o hru Mimpi Dreams

FAR CRY 5 - Soutěž s Playman.cz

Děkujeme všem za účast v soutěži se hrou MIMPI! Správná odpověď byla: B) Jsou dva díly. Steam klíče budou výhercům rozeslány emailem. Výhercům GRATULUJEME!

Výherce soutěže

Jáchym Andres - jychyk Výherce s celkově nasbíranými 2 126 body

Jiří Karafiát - EeZo Výherce s celkově nasbíranými 1 212 body

Antonín Tonini - Thermopolis Výherce s celkově nasbíranými 1 001 body

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 8. 4. 2018 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme