Vyhrajte nadupané herní vybavení od Marvo

Soutěž: Vyhrajte nadupané herní vybavení od Marvo

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jaké spínače má mechanická klávesnice Marvo KG965G?
byla: A - Modré.

V soutěži bylo celkem 383251 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Petr Konvičný - konvax Výherce s vloženými 4436 vstupy.

Sekce komentářů

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 30. 9. 2020 - 23:59

Soutěže se smí účastnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na e-mailové adrese: bd@mediarealms.cz po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získá výhru celkem 1 soutěžící.

Herní vybavení Marvo vám nabídne pěkné RGB osvětlení všech vašich herních periférii, díky klávesnici a myši budete moci hrát videohry od rána do večera a sluchátka vám pomůžou slyšet každého nepřítele dřív, než se vzpamatuje.