Soutěžte o bezdrátová sluchátka Logitech G Pro X

Soutěž: Soutěžte o bezdrátová sluchátka Logitech G Pro X

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jakou technologii využívají sluchátka Logitech G Pro X Wireless?
byla: C - BLUE VO!CE.

V soutěži bylo celkem 320100 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

Radek Kachtík - RX46 Výherce s vloženými 6320 vstupy.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 31. 8. 2020 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získá výhru celkem 1 soutěžící.

Bezdrátová sluchátka Logitech G Pro X nabízejí extrémní výkon a to s bezdrátovou technologií 2,4 GHZ Lightspeed. Vydží až 20 hodin na jedno nabítí a přehrají vám čistý zvuk ze hry, hlasový chat i prostorový zvuk. To všechno s potlačeným šumem nebo snížením pronikavosti sykavek.