Vyhrajte 1TB SSD disk značky Kingston

Soutěž: Vyhrajte 1TB SSD disk značky Kingston

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Z kolika vrstvé flash paměti je disk sestaven?
byla: .

V soutěži bylo celkem 431611 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherce soutěže

David Zourek - creby Výherce s vloženými 18887 vstupy.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 31. 10. 2020 - 23:59

Soutěže se smí účastnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na e-mailové adrese: bd@mediarealms.cz po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získá výhru celkem 1 soutěžící.

SSD disk Kingston KC2500 nabízí spolehlivost a rychlost, která pomůže vaší herní stanici dosáhnout mnohem lepších výsledků. Se svým 1TB zvětší vaše úložiště, ale díky své velikosti nezabere ve vašem počítači mnoho místa.