Soutěžte o sluchátka JBL Quantum 400 nebo reproduktory JBL Quantum DUO

Soutěž: Soutěžte o sluchátka JBL Quantum 400 nebo reproduktory JBL Quantum DUO

Výherci jako vždy moc gratulujeme!

Správná odpověď na otázku:

  • Jak se jmenuje software pro přizpůsobení nastavení?
byla: A - QuantumENGINE PC.

V soutěži bylo celkem 649218 vstupů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži.

Výherci soutěže

Vojta Nýdl - funghost Výherce s vloženými 4137 vstupy.
Získává JBL Quatum 400

Jan Havel - astromedia Výherce s vloženými 9243 vstupy.
Získává JBL Quantum DUO

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 30. 9. 2020 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme

V této soutěži získají výhru celkem 2 soutěžící.

Sluchátka JBL Quatum 400 vám zprostředkují kvalitní zvuk pro perfektní herní zážitky a nemusíte se bát, jelikož jsou přizpůsobené i pro dlouhé nošení. Reproduktory JBL Quantum DUO pomůžou přeměnit váš pokoj na nadupované a hlasité herní doupě.