Soutěžte s Intelem o 2TB SSD 660p

Soutěž: Soutěžte s Intelem o 2TB SSD 660p

Výherci jako vždy GRATULUJEME!

Správná odpověď na otázku

  • Co znamená označení F u Intel procesorů?
byla: B) Výkoný procesor - jen bez integrované grafiky.

Do soutěže bylo celkem vloženo všemi soutěžícími 14 853 298 bodů.

Výherce obdrží oznámení o odeslání výhry skrz email a telefonní číslo uvedené v soutěži. Všem ostatní se body vrací, protože se jednalo o soutěž v "hodném režimu".

Výherce soutěže

Jakub Krišpín - superfrog Výherce s vloženými 80782 body

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 4. 10. 2019 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme