Soutěž o herní kupóny do Steam peněženky

Soutěž o herní kupóny do Steam peněženky

Fhůůů! Vás ale bylo. Výhercům jako vždy GRATULUJEME! Správná odpověď byla: C) 100€. Do soutěže bylo celkem vloženo všemi soutěžícími 5 202 427 bodů. Díky tomu mělo více lidí více šance, než kdykoliv předtím.

Výherci soutěže

Ondřej Polášek - Phanto Výherce s vloženými 17 560 body a 50€ kupónu

Daniel Louda - Loudis Výherce s vloženými 13 300 body a 20€ kupónu

Peter Katona - schubergruber Výherce s vloženými 5 625 body a 15€ kupónu

Poznámka pro výherce: předání kupónů proběhne prostřednictvím emailové komunikace ze strany partnera soutěže. Buďte trpěliví. Děkujeme.

Pravidla soutěže

Uzávěrka souteže byla 2. 7. 2018 - 23:59

Soutěže se smí účasnit každý na území ČR a SR. Soutěž není věkově omezena. Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo z redakce Indiana a ani rodiny produkčního týmu. Cenu v soutěži nelze vymáhat žádným právním či peněžním způsobem. Výsledky soutěže se dozvíte po uzávěrce na tomto formuláři. Losování výherců může trvat až 30 dní po uzávěrce soutěže z důvodu ověřování výsledků. Změna pravidel či podmínek soutěže je vyhrazena.

V případě nevyzvednutí výhry v době doručení, při jejím opětovném navrácení, výhra dotyčnému propadá. Soutěž vyhlašuje INDIAN, což je registrovaná značka společnosti MediaRealms s.r.o., se sídlem Šenovská 567/43, Ďáblice, 182 00 Praha. Technickou podporu zajišťuje MediaRealms na emailu: info@mediarealms.cz vždy Pondělí až Čtvrtek od 10:00 - 18:00 po dobu trvání soutěže.

Facebook, Steam, Instagram, Google, YouTube a další služby uvedené na interaktivním formuláři nejsou partnery této soutěže a nenesou žádnou odpovědnost za její plnění.

O co soutěžíme